Митний консультант «Елітброксервіс»

Як ми працюємо

1. Ми аналізуємо умови договору-поставки до його підписання і пропонуємо клієнтам свої рекомендації.

Як і більшість нормативних документів в нашій країні, митні правила - це складна і досить заплутана процедура. Щоб розібратися в тому, як вони працюють в реальному житті, мало бути просто освіченою людиною, потрібні довгі місяці, а то й роки практики. Хороша новина в тому, що наші фахівці вже пройшли цей шлях і готові ділитися своїм досвідом з вами. Ми підкажемо, як прописати в договорі максимально вигідні та безпечні умови, пов'язані з митним оформленням. Проконсультуємо, на які пункти варто звернути особливу увагу, з якими несподіваними нюансами ви можете зіткнутися, які документи потрібно підготувати і надати постачальнику, щоб він відправив товар без затримок і зволікань.


2. Ми заздалегіть розраховуємо розмір митних платежів та додаткових витрат, пов'язаних з митним оформленням.

Приймаючи рішення про купівлю того чи іншого товару дуже важливо розуміти, які додаткові витрати ви можете понести. Іноді вони виявляються настільки великими, що роблять підсумкову ціну занадто високою, а саму угоду лишають сенсу. Імпортні та експортні мита, акцизні збори, плата за зберігання товару - ось далеко не повний перелік додаткових платежів, з якими доводиться мати справу на митниці. Наші фахівці заздалегідь допоможуть прорахувати їх розмір, що дозволить вам прийняти максимально виважене рішення.


3. Ми допомагаємо підготувати всі дозвільні документи.

При ввезенні деяких товарів на територію України митники вимагають оформлення спеціальних дозвільних документів. Ось лише неповний їх перелік: сертифікати, дозволи, допуски і, звичайно ж, довідки, довідки, довідки ... Наші фахівці оформлять всі необхідні документи у відповідності до вимог митної процедури, причому зроблять це заздалегідь - ще до моменту прибуття товару на територію України. Це позбавить вас від необхідності мати справу з бюрократичною тяганиною, а значить, збереже вам час, гроші і нервові клітини..


4. Ми заздалегідь фіксуємо підсумкову вартість наших послуг.

З якими ризиками стикається клієнт, коли звертається до брокера, який працює за прайсом? Ви ніколи не знаєте, скільки вам доведеться заплатити в кінцевому підсумку. Швидше за все, ця сума виявиться набагато вище очікуваної, тому що в прайс закладена безліч супутніх послуг, які, не входять до вартості консалтингу, а оплачуються окремо. Ми цінуємо своїх клієнтів і свою репутацію, тому наш алгоритм роботи побудований так, щоб захистити вас від подібних несподіванок.


5. Ми виконуємо митне оформлення за один день.

Ті, хто вже стикався з митною процедурою, напевно знають, що вона може бути досить тривалою. Дата прибуття вашого товару на територію України і дата, коли ви фактично можете його забрати і пустити в продаж, можуть сильно відрізнятися за часом. І з кожним днем ​​затримки ви втрачаєте свої гроші, що є недозволеною розкішшю для будь-якого бізнесу. Скоротити час митного оформлення до мінімуму - одне з наших головних завдань.