Основні види митних декларацій

Основна митна декларація

Основною митною декларацією називають оформлену митну декларацію, яка не передбачає будь якого подальшого контролю з боку митних органів (за винятком пост-аудиту) і не передбачає обмежень для вільного користування товарами або для вивезення товарів за межі території України.

Оформлення такої митної декларації не передбачає подання додаткових митних декларацій.


Попередня митна декларація

З метою проведення аналізу ризиків та прискорення виконання митних формальностей декларантом може подаватися до контролюючого органу попередня митна декларація.

Оформлення такої митної декларації передбачає подання додаткової митної декларацій на товар та не дозволяє вільне користування товаром.

Тимчасова митна декларація 

Тимчасова митна декларація оформляється за бажанням клієнта у випадку, коли декларант не володіє точними відомостями про характеристики товарів, які необхідні для заповнення основної митної декларації.

Подання тимчасової декларації передбачає зобов’язання клієнта надати контролюючому органу основну митну декларацію протягом 45 днів

Періодична митна декларація


Періодична митна декларація подається для декларування товарів, переміщення яких через митний кордон України планується з періодичністю не рідше ніж два рази протягом строку її дії.

Оформлення періодичної митної декларації передбачає надання наступне подання до контролюючих органів додаткових відомостей про товари, переміщені через кордон за цією декларацією. Відомості надаються до 15-го числа місяця наступного за місяцем, у якому відбулося перевезення товарів.

Замовте безкоштовну консультацію

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин в рамках робочих годин